Welcome to Oldhammer Europe forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum[PL] POLSKA: WarsztatMalowanie - Imperium
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Malowanie - Imperium

Brakuję mi na forum działu malarskiego, Profi pomyśl o tym.  Pytanie natury technicznej i malowania Imperium. To że piechota ma malowanie landów wiem, rozumie ale konnica? Oni widzę że w Uniforms&Heraldry mają odrębne malowanie niezależne od landów tak i to samo się tyczy czarodziejów tak?

Cytat z beszcza data 08/10/2019, 9:34 AM

Brakuję mi na forum działu malarskiego, Profi pomyśl o tym.

Zrobione 😉 

Forum jest jeszcze młodym tworem i postanowiłem, że będę go na bieżąco dostosowywał do użytkowników. Potrzebujesz jakiegoś działu? Po prostu mi to piszesz a ja go tworzę lub przenoszę tówj post do innego, bardziej stosownego działu 😉 Dzięki za info (i tak właśnie powstał dział "Warsztat" 😀 )

Cytat z beszcza data 08/10/2019, 9:34 AM

Pytanie natury technicznej i malowania Imperium. To że piechota ma malowanie landów wiem, rozumie ale konnica? Oni widzę że w Uniforms&Heraldry mają odrębne malowanie niezależne od landów tak i to samo się tyczy czarodziejów tak?

Podrzuć jakąś fotkę bo mam wrażenie, że coś zobaczyłeś i piszesz własnie o tym 🙂 Odnośnie jazdy konnej Imperium to oni nie są podzieleni na landy tylko mają jakby swoje zakony, tak ja to przynajmniej pamiętam. Tak samo mają Wizardzi - mają swoje szkoły.

Jest i nowy dział super! Dzięki za info 🙂

Każda prowincja ma swoją heraldykę. Rycerze są głównie zakonni i oni mają barwy swoich zakonów. 

Dodatkowo można zawsze się wystawić jako "prywatna armia" - na takie rzeczy stać było największe rody.