Welcome to Oldhammer Europe forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

[WHFB 8 ed.] Powrót do Starego Świata

Jak już pewnie Wszyscy wiecie w tą sobotę, czyli 05.10.2019 obędzie się wspaniała impreza pod hasłem Warhammer 8 edycja w Chełmży. Wszystkich Was serdecznie zapraszam! Będzie kawa, herbata, drożdżówka  w cenie 😀 i oczywiście masa dobrej zabawy!!! 

Panowie info pod linkiem:

Ekstra, dzięki za info i podlinkowanie 🙂
Twój event oczywiście już dawno wisi w kalendarzu. Na przyszłość, oprócz FB zamieść i tutaj ogłoszenie o turnieju razem z całym regulaminem i planowanymi scenariuszami 🙂 Do zobaczenia!

Turniej, turniej masa przygotowań i biegania i już po! Dziękuję wszystkim przybyłym za gościnę 🙂 Czułem się zaszczycony móc gościć tak zacne grono!

Mała foto relacja na :

https://www.facebook.com/klubgierbitewnychchelmza/

oraz 

http://beszcza.blogspot.com

Ekstra, dzięki za podlinkowanie fotek, zaraz je przejrzę 🙂 

Tak, od siebie dodam, ze organizacyjnie, pomimo małych potknięć było naprawdę super 🙂 Zawsze coś tam nie wyjdzie, zawsze pojawi się jakaś mała kłoda, ale ty @beszcza poradziłeś sobie ze wszystkim, serio 😉 . Stoły i tereny - super, nie mam się do czego przyczepić, bardzo przyjemnie się grało. 8 edycja WHFB - tez spoko, fajnie jest wrócić do najświeższej edycji WHFB (najwięcej zasad pamiętałem, może dlatego 😀 ). Nagrody - PRZEMEGA, bardzo jestem pozytywnie zaskoczony (dicetray, pędzelek kolińsiego, rabaty do playmat, akcesoria modelarskie). Szacun za ogarnięcie tak fajnych nagród (rzekłbym, że było ich nawet za dużo 😀 ).

Mam nadzieję, że uda się nam, ekipie wrocławsko-opolskiej dojechać ponownie do Chełmży no i następnym razem będziemy mogli zostać dłużej i pogadać sobie czy to przed czy po turnieju, bo tego mi zabrakło 🙂 

Do następnego!

Dzięki za ciepłe słowa @profi. Potknięcie wynikało niestety nie z mojej winy (nadal jestem mega wkurwi*** na sytuację z drożdżówkami!!) Ciesze się, ze nagrody się podobały 🙂 Starałem się ze wszystkich sił, żeby było zajebiście i chyba tak było (wynika z komentarzy heh ). Mogliście w piątek przyjechał do Chełmży nie Toruń wyrwałbym się na piwo, pogaduchę itp. W sobotę po turnieju nawet nie proponowałem piwa z wiadomych przyczyn każdy się spieszył do domu. Znam to uczucie kiedy chcesz jeszcze posiedzieć ale rozum mówi "trzeba spadać...:( ". Zapraszam koniecznie w marcu na AnŁ 5 odsłonę ale to szczegóły za jakiś czas. A przy okazji jak Wam się podobały scenariusze i który Wam się podobał najlepiej? Lepsze takei coś czy wolicie standardowe Pitch Battle?

Racja, mogliśmy zajechać do Chełmży a przede wszystkim ogarnąć wcześniej nocleg, za to jestem z kolei ja na siebie wkurzony 🙁 

Scenariusze - wszystkie super. moim ulubionym było jednak zbieranie znaczników, bardzo fajna sprawa 🙂 Tak, zdecydowanie wolę scenariusze niż nudne PB (ileż można 😛 )

A ja wolę PB na turnieju. Ze scenariuszami jest tylko zamieszanie.

Na nie-turnieju scenariusze i narracja jak najbardziej.